Materac Piankowy Newmoon lateks kokos

New

Materac, który jak księżyc w nowiu daje przypływy i odpływy pięknych snów.

More details

1189 Items

433,00 zł

Więcej informacji

Twardość:H3 - średnio twardy, H4 - twardy
Grubość:11 cm
Gwarancja:2 lata
Pianka PoliuretanowaJako dodatkowe wypełnienie zastosowaliśmy wysokiej jakości piankę. Ma ona dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia. Zapewnia odpowiednią amortyzację sylwetki dziecka oraz posiada przewiewną strukturę, jest elastyczna i sprężysta.
Wkład kokosowyMaterac w 100% ekologiczny wyprodukowany ze skorup orzecha kokosowego. Posiada właściwości antyalergiczne, doskonale chronią przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Materace z włóknem kokosowym są trwałe, odporne na wilgoć i odkształcenia.
LateksLateks charakteryzuje się bardzo wysoką elastycznością i doskonałą przepuszczalnością powietrza. Struktura lateksu umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, zapobiega to poceniu się w czasie snu.
PokrowiecDodatkowy pokrowiec antyalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny, co pomaga w utrzymaniu higieny. Zabezpiecza przed wnikaniem zanieczyszczeń do materaca, chroni przed wnikaniem bakterii, grzybów, pleśni i roztoczy.
ECO seriesSeria materacy stworzona dla osób, którym zależy na produkcie wysokiej jakości, z gwarancją najniższej ceny. Do produkcji wykorzystywane są certyfikowane surowce pierwszego gatunku.

Opis

Newmoon to model, który łączy w sobie trzy najwyższej klasy surowce: piankę poliuretanową, kokos oraz lateks. Umożliwiają one właściwe ułożenie ciała podczas snu i odpoczynku Nasze go dziecka. Materac jest dwustronny, więc możemy dopasować jego twardość w zależności od naszych potrzeb. Polecany dla alergików ze względu na swój odpowiedni poziom higieny.

Potrzebujesz innego rozmiaru lub materaca daj nam znać.

Budowa materaca:

  • Lateks 2cm
  • Pianka poliuretanowa 7 cm
  • Wkład kokosowa 1cm
  • Włókno klimatyzujące

Materac Piankowy Newmoon nakładany na łóżko z serii „Morfeusz” o właściwościach hipoalergicznych jest przeznaczony dla dzieci o dużej wrażliwości skóry. Rodzice troszczący się o swoje potomstwo, często zmagają się z różnego rodzaju alergiami. Większość alergii wywoływana jest przez odchody roztoczy czy bakterii. Materac Newmoon, którego dewizą jest „Pleasant touch” – przyjemny dotyk, wspomaga rodziców w walce ze skutkami alergii u swoich dzieci.

Alergia może dotknąć dziecko niemal na każdym etapie jego rozwoju, nawet będąc już nastolatkiem. Materac piankowy Newmoon zbudowany jest z materiałów, które zapobiegają rozwojowi roztoczy, bakterii, pleśni, grzybów, co obniża ryzyko wystąpienia alergii u dziecka lub łagodzi jej objawy, podczas gdy już wystąpiła. Jak materac wpływa na sen i zdrowie Twojego maluszka? To odpowiednia kompozycja kilku składników:

Pianka poliuretanowa to tworzywo o sprężystych właściwościach, które jest stabilnym podłożem o właściwościach elastycznych. Całkowicie neutralna dla skóry pianka ma odpowiednią skalę twardości, dlatego utrzyma główkę dziecka tak, aby tworzyła idealnie równą linię z kręgosłupem. Dzięki swojej twardości i sprężystości materac sprawi, że maluszek będzie spał spokojnie i nie zakrztusi się podczas drzemki. Odpowiednia twardość materaca jest ważna przy przewracaniu się dziecka „z boku na bok” podczas snu. Maluszek, zbliżając się do krawędzi materaca, nie spadnie z niego, ponieważ materac nie zmieni swojego kształtu.

Wkład kokosowy to produkt w 100% ekologiczny - naturalny, pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Wkład utwardza materac tak, aby nie tracił swoich walorów elastyczności i sprężystości. Dzięki temu rozwiązaniu materac nadal zachowuje swój prostokątny kształt, ale również dopasowuje się do ciężaru i kształtu użytkownika. Materace dziecięce z włóknem kokosowym są trwałe, nie odkształcają się trwale oraz są odporne na wilgoć.

Lateks oddychający zapewnia materacowi odpowiednią sprężystość i cyrkulację powietrza. Sprężystość sprawia, że dziecko śpi na podłożu o odpowiedniej twardości, dopasowującej się do kształtu ciała. Natomiast cyrkulacja powietrza utrzyma stałą temperaturę ciała podczas snu i zapobiegnie się poceniu dziecka. Brak potu to także brak pleśni, grzybów czy bakterii, które wywołują choroby i gorączkę.

Dopełnieniem materaca nawierzchniowego Newmoon jest pokrowiec antyalergiczny na zamek błyskawiczny, który łatwo utrzymać w czystości. Pokrowiec ma właściwości antybakteryjne i zapobiega rozwijaniu się roztoczy czy pleśni.

(UWAGA - materac nie leczy alergii, a zapobiega powstawaniu bakterii czy roztoczy odpowiedzialnych z występowanie alergii. W przypadku występowania alergii na kokos, poliuretan czy lateks zakup należy skonsultować z lekarzem. Niniejsze informacje nie mogą stanowić podstawy informacyjnej, która zastąpi opinię lekarską – wszelkie wątpliwości zawsze w pierwszej kolejności należy skonsultować z alergologiem lub dermatologiem).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: