Materac Piankowy Galaxy

New

Materac dający międzygalaktyczne podróże w krainie snów.

More details

597 Items

451,00 zł

Więcej informacji

Twardość:H3 - średnio twardy
Grubość:10 cm
Pianka PoliuretanowaJako dodatkowe wypełnienie zastosowaliśmy wysokiej jakości piankę. Ma ona dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia. Zapewnia odpowiednią amortyzację sylwetki dziecka oraz posiada przewiewną strukturę, jest elastyczna i sprężysta.
PokrowiecDodatkowy pokrowiec antyalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny, co pomaga w utrzymaniu higieny. Zabezpiecza przed wnikaniem zanieczyszczeń do materaca, chroni przed wnikaniem bakterii, grzybów, pleśni i roztoczy.
ECO seriesSeria materacy stworzona dla osób, którym zależy na produkcie wysokiej jakości, z gwarancją najniższej ceny. Do produkcji wykorzystywane są certyfikowane surowce pierwszego gatunku.

Opis

Galaxy to klasyczny model materaca. Składa się w 100% z wysokogatunkowej pianki poliuretanowej T25. Użyte do jego produkcji surowce sprawiają, że nie odkształca się, dzięki czemu jest on bardzo wygodny i gwarantuje komfort spania. Posiada zdejmowany pokrowiec, który zapewnia wysoki poziom higieny powierzchni spania.

Budowa materaca:

  • Pianka poliuretanowa T25 9 cm

Materac Piankowy Galaxy nakładany na łóżko to kolejny produkt z serii „Morfeusz” przeznaczony jest dla maluszków, nastolatków, ale także dla dorosłych. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice mogą korzystać z nieocenionych walorów nawierzchniowego materaca Galaxy.

Małe pociechy, które nie mają swoich łóżek, często sypiają ze swoimi rodzicami lub oddzielnie z mamą lub tatą. Materac musi zostać dobrany tak, aby spełnił oczekiwania dziecka i rodzica. Odpowiednia skala twardości, rozmiar czy grubość to czynniki, które decydują o spokojnym wypoczynku użytkowników w nocy. Dewizą materaca Galaxy jest „family pleasure”, czyli rodzinna przyjemność.

Jak wykonany jest materac Galaxy?

Pianka poliuretanowa to tworzywo o sprężystych właściwościach, które jest stabilnym podłożem o właściwościach elastycznych. Całkowicie neutralna dla skóry pianka ma odpowiednią skalę twardości, dlatego utrzyma głowę użytkownika tak, aby tworzyła idealnie równą linię z kręgosłupem. Odpowiednia twardość materaca jest ważna przy przewracaniu się dziecka „z boku na bok” podczas snu, ponieważ zbliżając się do krawędzi materaca, nie spadnie z niego - materac nie zmieni swojego kształtu pod naporem ciężaru ciała.

Dopełnieniem materaca nawierzchniowego Galaxy jest pokrowiec hipoalergiczny na zamek błyskawiczny, który łatwo utrzymać w czystości. Pokrowiec ma właściwości antybakteryjne i zapobiega rozwijaniu się roztoczy czy pleśni, a to właśnie odchody bakterii czy roztoczy wywołują silną alergię. Pleśń natomiast wpływa ujemnie na wilgotność powietrza, skórę i układ oddechowy. Dzięki swoim właściwościom materac chroni zdrowie nie tylko maluszka, ale również rodzica.

(UWAGA - materac nie leczy alergii, a zapobiega powstawaniu bakterii czy roztoczy odpowiedzialnych z występowanie alergii. W przypadku występowania alergii na poliuretan zakup należy skonsultować z lekarzem. Niniejsze informacje nie mogą stanowić podstawy informacyjnej, która zastąpi opinię lekarską – wszelkie wątpliwości zawsze w pierwszej kolejności należy skonsultować z alergologiem lub dermatologiem).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: