Materac Piankowy Inflow

New

Materac powodujący przypływ sił witalnych i zdrowych snów.

More details

591 Items

537,00 zł

Więcej informacji

Twardość:H3 - średnio twardy, H4 - twardy
Grubość:11 cm
Pianka PoliuretanowaJako dodatkowe wypełnienie zastosowaliśmy wysokiej jakości piankę. Ma ona dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia. Zapewnia odpowiednią amortyzację sylwetki dziecka oraz posiada przewiewną strukturę, jest elastyczna i sprężysta.
Wkład kokosowyMaterac w 100% ekologiczny wyprodukowany ze skorup orzecha kokosowego. Posiada właściwości antyalergiczne, doskonale chronią przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Materace z włóknem kokosowym są trwałe, odporne na wilgoć i odkształcenia.
PokrowiecDodatkowy pokrowiec antyalergiczny, posiadający zamek błyskawiczny, co pomaga w utrzymaniu higieny. Zabezpiecza przed wnikaniem zanieczyszczeń do materaca, chroni przed wnikaniem bakterii, grzybów, pleśni i roztoczy.
ECO seriesSeria materacy stworzona dla osób, którym zależy na produkcie wysokiej jakości, z gwarancją najniższej ceny. Do produkcji wykorzystywane są certyfikowane surowce pierwszego gatunku.

Opis

Inflow został wykonany z wysokiej jakości pianki poliuretanowej pierwszego gatunku. Z jednej strony została w nim zastosowana warstwa naturalnego kokosu, która usztywnia materac oraz nadaje mu właściwości zdrowotne i antyalergiczne.

Budowa materaca:

  • Włókno klimatyzujące 1 cm
  • Wkład kokosowy
  • Pianka poliuretanowa 9 cm

Materac Piankowy Inflow nakładany na łóżko to kolejny produkt z kolekcji „Morfeusz”, który w zdrowych warunkach utuli do snu malutką istotę i dorosłą osobę. Jego dewizą jest zdrowie i wypoczynek, czyli „health & relaxation”.

Alergia może dopaść człowieka w każdym wieku, zaczynając na malutkich bobasach, a kończąc na osobach w podeszłym wieku. Materac Inflow jest przeznaczony dla osób, które borykają się z alergiami związanymi z kurzem, roztoczami czy bakteriami. (materac nie leczy alergii, a zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, które są jednym z powodów występowania alergii u człowieka).

Materac zadba o zdrowy mikroklimat podczas snu, odpowiednią wentylację ciała oraz utrzyma higieniczne warunki podczas nocnej regeneracji. Zdrowie małej pociechy oraz Twoje będzie chronione od pierwszego dotyku materaca, aż do zakończenia spokojnego snu. Dzięki tym walorom skończą się nieprzespane noce, płacz i dzienne niewyspanie. Jak działa materac?

Pianka poliuretanowa to tworzywo o sprężystych właściwościach, które jest stabilnym podłożem o właściwościach elastycznych. Całkowicie neutralna dla skóry pianka ma odpowiednią skalę twardości, dlatego utrzyma głowę użytkownika tak, aby tworzyła idealnie równą linię z kręgosłupem. Odpowiednia twardość materaca jest ważna przy przewracaniu się dziecka „z boku na bok” podczas snu, ponieważ zbliżając się do krawędzi materaca, nie spadnie z niego - materac nie zmieni swojego kształtu pod naporem ciężaru ciała.

Wkład kokosowy to produkt w 100% ekologiczny - naturalny, pochodzący ze skorupy orzecha kokosowego. Wkład utwardza materac tak, aby nie tracił swoich walorów elastyczności i sprężystości. Dzięki temu rozwiązaniu materac nadal zachowuje swój prostokątny kształt, ale również dopasowuje się do ciężaru i kształtu użytkownika. Materace nawierzchniowe z włóknem kokosowym są trwałe, nie odkształcają się trwale oraz są odporne na wilgoć.

Lateks (warstwa 1 cm) oddychający zapewnia materacowi odpowiednią sprężystość i cyrkulację powietrza. Sprężystość sprawia, że użytkownik śpi na podłożu o odpowiedniej twardości, dopasowującej się do kształtu ciała. Natomiast cyrkulacja powietrza utrzyma stałą temperaturę ciała podczas snu i zapobiegnie się poceniu rodzica czy dziecka. Brak potu to także brak pleśni, grzybów czy bakterii, które wywołują choroby i gorączkę.

Dopełnieniem materaca nawierzchniowego Inflow jest pokrowiec antyalergiczny na zamek błyskawiczny, który łatwo utrzymać w czystości. Pokrowiec ma właściwości antybakteryjne i zapobiega rozwijaniu się roztoczy czy pleśni. Pokrowiec można z łatwością ściągnąć z materaca i wyprać lub wyczyścić.

(UWAGA - materac nie leczy alergii, a zapobiega powstawaniu bakterii czy roztoczy odpowiedzialnych z występowanie alergii. W przypadku występowania alergii na kokos, poliuretan czy lateks zakup należy skonsultować z lekarzem. Niniejsze informacje nie mogą stanowić podstawy informacyjnej, która zastąpi opinię lekarską – wszelkie wątpliwości zawsze w pierwszej kolejności należy skonsultować z alergologiem lub dermatologiem).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: