Łóżko domek z barierkami Cynia w stylu skandynawskim

 12 zalet, którymi wyróżnia się łóżko domek z barierkami Cynia w stylu skandynawskim

 1.       Wyjątkowy design który z pewnością pokocha każde dziecko, już od najmłodszych lat.
 2.       Dokładne szlifowanie wszystkich elementów sprawia, że elementy tworzące produkt są gładkie i zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania.
 3.       Produkt dostępny w wersji naturalnej, lub malowanej na dowolnie wybrany kolor z palety dostępnej na naszej stronie. Możesz zdecydować się na odcienie matowe, jak również wybrać wersję półmatową lub połysk. Wykorzystane środki są bezpieczne dla dzieci.
 4.       Istnieje możliwość personalizacji kolorów poszczególnych elementów na przykład zmiany kolorów okienek względem całego łóżka. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie aby spełniać dziecięce marzenia.
 5.       Łóżko domek z barierkami Cynia w stylu skandynawskim ma wysokość od 130 do 160 cm (bez szuflad). Istnieje możliwość modyfikacji wymiarów tak aby pasowały do pokoju dziecięcego.
 6.       Barierki ochronne w standardowej wersji posiadają wysokość około 30 cm. Istnieje możliwość wykonania barierek ochronnych o dowolnej wysokości.
 7.       Stelaż posiada udźwig do 180 kg, co pozwala na zasypianie wraz z najmłodszymi oraz wspólną zabawę bez obaw o wytrzymałość konstrukcji.
 8.       Produkt opatrzony certyfikatem FSC, który gwarantuje, że w czasie jego produkcji nie zostały naruszone żadne zasoby biologiczne czy kompleksy leśne.
 9.       Możliwość wyboru opcji z szufladami, które pozwalają na zaoszczędzenia cennej przestrzeni w pokoju dziecięcym.
 10.    Oryginalna konstrukcja umożliwia zabawę w dom, teatrzyk, sklep czy przychodnię lekarską dla lalek.
 11.    Łóżko domek jest uniwersalne- design jest odpowiedni zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.
 12.    Górna część konstrukcji umożliwia zawieszenie na niej przeróżnych ozdób lub delikatnego materiału. Dzięki temu możemy rozwijać wyobraźnię naszych najmłodszych.

Łóżko domek z barierkami Cynia w stylu skandynawskim There are no products in this category